Zarabiaj na nieruchomościach. Praktyczny poradnik, jak kupić, wyremontować i wynająć mieszkanie

 
Zarabiaj na nieruchomościach. Praktyczny poradnik, jak kupić, wyremontować i wynająć mieszkanie
Zawiera darmowych rozdziałów: 2
Stron w książce: 264 Udostępniono darmowych stron: 20
Data wydania: 2017-04-28Przejdź na stronę księgarni
Czytano online: 116Cena książki drukowanej: 49,00 zł
Język wydania: PolishWydawnictwo: Onepress
Pobierz pdfCzytaj Alt+1Czytaj online
( Alt+1 )

Wbrew pozorom i popularnym mitom to nie jest łatwy biznes. Inwestowanie oszczędności w mieszkania na wynajem jest świetnym pomysłem na zabezpieczenie swojej finansowej przyszłości, ale jego realizacja rzadko bywa tak bezproblemowa, jak mogłoby się wydawać. Przede wszystkim to nie jest coś dla teoretyków, ale dla praktyków!

Agata i Bartosz Danowscy od kilku lat konsekwentnie inwestują w mieszkania na wynajem. Dlatego w książce, którą trzymasz w ręku, prawie nie ma teorii. To, co w niej przeczytasz, jest bezpośrednio związane z ich doświadczeniami, zdobywanymi przez lata skutecznego zarządzania własnymi nieruchomościami i pomnażania swoich oszczędności. Z tego poradnika dowiesz się m.in., jak wyszukać i korzystnie kupić nieruchomość, przygotować ją pod wynajem, zbudować dobre relacje z najmującymi, dbać o ochronę swoich praw i uniknąć po drodze wielu błędów, na których uczyli się autorzy.

 

A to wszystko w niezwykle przejrzystej i przystępnej formie poradnika dla tych, którzy chcieliby zabezpieczyć swoją finansową przyszłość.

 

Agata Danowska — magister prawa, absolwentka studiów Master of Business Administration i podyplomowych studiów z zarządzania nieruchomościami. Menedżer, dyrektor ds. rozwoju w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie, ekspertka Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego do spraw oceny wniosków unijnych w zakresie edukacji.

Bartosz Danowski — autor licznych książek informatycznych, wykładowca w Wyższej Szkole Bankowej, rzeczoznawca Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz ekspert Urzędu Marszałkowskiego do spraw oceny wniosków unijnych sektora IT.

Darmowe rozdziały:

Wstęp (5)

Rozdział 1. Jak kupić mieszkanie z przeznaczeniem na wynajem (9)

Wstęp (5)

Rozdział 1. Jak kupić mieszkanie z przeznaczeniem na wynajem (9)

Rozdział 2. Jak wyremontować i urządzić mieszkanie przeznaczone do wynajmu (83)

Rozdział 3. Jak wynająć mieszkanie (151)

Rozdział 4. Jak rozliczać najem (231)

Rozdział 5. Dodatkowe informacje (245)

Podsumowanie (255)

Biznes » Nieruchomości

https://facebook.com/wiedzanaplus
Alt + 9
Pomoc ( Alt + 0 )
Loading...